Sprzątanie mieszkań po remoncie

Postawimy kropkę w remoncie – wyczyścimy mieszkanie od budowlanego kurzu.

Co zawiera sprzątanie?

Kuchnia:

  • Przecieramy wszystkie powierzchnie od kurzu, oprócz sufitu
  • Myjemy podłogę, parapety, grzejniki, szafy, sprzęt AGD
  • Wynosimy śmieci

Łazienka:

  • Przecieramy wszystkie powierzchnie od kurzu, oprócz sufitu
  • Myjemy podłogę, gres, grzejniki, wannę i WC, lustra
  • Wynosimy śmieci

Pokój:

  • Przecieramy wszystkie powierzchnie od kurzu, oprócz sufitu
  • Myjemy okna i ramy
  • Myjemy podłogę, parapety, grzejniki, listwy podłogowe
  • Wynosimy śmieci

RIO Cleaning – kompleksowe sprzątanie mieszkań po remoncie

Nieodłącznym skutkiem wszelkich prac remontowo-budowlanych jest panujący wszędzie bałagan, zabrudzenia, zanieczyszczenia, kurz i pył. Zarówno sam remont, jak i również sprzątanie po nim jest przedsięwzięciem czasochłonnym i wymagającym poświęcenia. Nierzadko ciężko jest poradzić sobie samodzielnie z pracami porządkowymi i konieczne jest wsparcie profesjonalnej firmy sprzątającej. Tutaj z pomocą przychodzimy my – RIO Cleaning, czyli zaufany i rzetelny serwis. Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań po remoncie lub budowie. Zapewniamy wykonanie usług na najwyższym poziomie. Pomagają nam w tym nie tylko nasze doświadczenie i wiedza, lecz przede wszystkim wykwalifikowany, przeszkolony zespół fachowców. Gwarantujemy indywidualne podejście na każdym z etapów współpracy, ubezpieczenie usług, pełne bezpieczeństwo, rzetelność, staranność, a co najważniejsze – sprawne działanie i terminowość. sprzątanie mieszkań po remoncie warszawa

Jak wygląda sprzątanie mieszkań po remoncie w RIO Cleaning?

Dla każdego sprzątania mieszkania po remoncie opracowujemy odrębny plan działania – zależny od stopnia zaawansowania zanieczyszczeń i w pełni dopasowany do oczekiwań i potrzeb Klientów. Podczas sprzątania mieszkań po remoncie wykonujemy szereg różnorodnych prac porządkowych, których efektem jest najwyższej jakości czystość. W trakcie sprzątania mieszkań po remoncie docieramy w trudno dostępne miejsca i wąskie przestrzenie, wykazujemy się precyzyjnością i dbamy o każdy mały szczegół. Skutecznie usuwamy nawet najbardziej wymagające zabrudzenia, takie jak między innymi plamy z farb, kleju, tynku, betonu czy innych substancji wymagających indywidualnego podejścia. Zajmujemy się między innymi usuwaniem kurzu i brudu z wszystkich powierzchni, myciem podłóg, myciem okien, parapetów, mebli i sprzętu oraz wynoszeniem śmieci.

Sprzątanie mieszkań po remoncie Warszawa i okolice

Jesteś zmęczony pracami budowlano-remontowymi? Szukasz doświadczonej firmy, która skutecznie wykona sprzątanie Twojego mieszkania po remoncie? Dołącz do obszernego grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów już dziś. Serdecznie zapraszamy do współpracy zainteresowanych Klientów indywidualnych, właścicieli osiedli i wspólnot mieszkaniowych z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną ofertą oraz skorzystania z możliwości indywidualnej wyceny sprzątania mieszkania po remoncie przez dostępny formularz. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!
Poznaj nas!Odbierz 10% zniżki na pierwsze sprzątanie. Kod jest ważny tylko przy zamówieniu online.
Poprzez kliknięcie Pobierz Kod, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę RIO CLEANING SERVICES sp.z o.o. z siedzibą przy ul.Lindleya 16, 02-013 Warszawa, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych.