Sprzątanie mieszkań po remoncie

Postawimy kropkę w remoncie – wyczyścimy mieszkanie od budowlanego kurzu.

Co zawiera sprzątanie?

Kuchnia:

  • Przecieramy wszystkie powierzchnie od kurzu, oprócz sufitu
  • Myjemy podłogę, parapety, grzejniki, szafy, sprzęt AGD
  • Wynosimy śmieci

Łazienka:

  • Przecieramy wszystkie powierzchnie od kurzu, oprócz sufitu
  • Myjemy podłogę, gres, grzejniki, wannę i WC, lustra
  • Wynosimy śmieci

Pokój:

  • Przecieramy wszystkie powierzchnie od kurzu, oprócz sufitu
  • Myjemy okna i ramy
  • Myjemy podłogę, parapety, grzejniki, listwy podłogowe
  • Wynosimy śmieci

RIO Cleaning – kompleksowe sprzątanie mieszkań po remoncie i budowie

Nieodłącznym skutkiem wszelkich prac remontowo-budowlanych jest panujący wszędzie bałagan, zabrudzenia, zanieczyszczenia. Zarówno sam remont i budowa, jak również sprzątanie poremontowe i pobudowlane to przedsięwzięcia czasochłonne i wymagające poświęcenia. 

Wiele osób podejmuje się samodzielnego sprzątania po remoncie, jednak wyczyszczenie i doprowadzenie do porządku obiektu, który właśnie został wyremontowany lub wybudowany, okazuje się być w rzeczywistości bardzo kłopotliwe. W większości przypadków bardzo ciężko jest poradzić sobie samodzielnie z pracami porządkowymi i konieczne jest wsparcie profesjonalnej firmy sprzątającej. Tutaj z pomocą przychodzimy my – RIO Cleaning, czyli zaufany i rzetelny serwis.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań po remoncie lub budowie. Zapewniamy wykonanie usług na najwyższym poziomie. Pomagają nam w tym nie tylko nasze doświadczenie i wiedza, lecz przede wszystkim wykwalifikowany, przeszkolony zespół fachowców. Gwarantujemy indywidualne podejście na każdym z etapów współpracy, ubezpieczenie usług, pełne bezpieczeństwo, rzetelność, staranność, a co najważniejsze – sprawne działanie i terminowość.
sprzątanie mieszkań po remoncie warszawa

Jak wygląda sprzątanie domu po remoncie w RIO Cleaning?

Zabrudzenia powstające na skutek prac remontowo-budowlanych są specyficzne, dlatego sprzątanie po remoncie również wymaga specjalnego podejścia i zastosowania odpowiednich środków i sprzętu. Jako firma RIO Cleaning doskonale wiemy jak podejść do tego problemu. 

Niezależnie od tego czy jest to sprzątanie mieszkania po remoncie czy sprzątanie pobudowlane, każdorazowo opracowujemy odrębny plan działania – zależny od stopnia zaawansowania zanieczyszczeń i w pełni dopasowany do oczekiwań i potrzeb Klientów. Podczas sprzątania mieszkań po remoncie wykonujemy szereg różnorodnych prac porządkowych, których efektem jest najwyższej jakości czystość.

W trakcie sprzątania poremontowego i pobudowlanego docieramy w trudno dostępne miejsca i wąskie przestrzenie, wykazujemy się precyzyjnością i dbamy o każdy mały szczegół. Skutecznie usuwamy nawet najbardziej wymagające zabrudzenia, takie jak między innymi plamy z farb, kleju, tynku, betonu czy innych substancji wymagających indywidualnego podejścia. Zajmujemy się między innymi usuwaniem kurzu i brudu z wszystkich powierzchni, myciem podłóg, myciem okien, parapetów, mebli i sprzętu oraz wynoszeniem śmieci.

Sprzątanie mieszkań po remoncie Warszawa i okolice

Jesteś zmęczony pracami budowlano-remontowymi? Szukasz doświadczonej firmy, która skutecznie wykona sprzątanie Twojego mieszkania po remoncie? Chcesz zlecić profesjonalistom sprzątanie po budowie? Nie czekaj i dołącz do obszernego grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów już dziś. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy zainteresowanych Klientów indywidualnych, właścicieli osiedli i wspólnot mieszkaniowych z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną ofertą oraz skorzystania z możliwości indywidualnej wyceny sprzątania mieszkania po remoncie przez dostępny formularz.

W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy i udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!

Kontakt

RIO Cleaning services Sp. z o.o.

typing
Poznaj nas!Odbierz 10% zniżki na pierwsze sprzątanie. Kod jest ważny tylko przy zamówieniu online.
Poprzez kliknięcie Pobierz Kod, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę RIO CLEANING SERVICES sp.z o.o. z siedzibą przy ul.Lindleya 16, 02-013 Warszawa, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych.