Pranie wykładzin

RIO Cleaning – profesjonalne czyszczenie wykładzin

czyszczenie wykładzinyWykładziny to ważne elementy przestrzeni nie tylko mieszkalnych, ale także biurowych. Niezależnie od miejsca zastosowania, oprócz funkcji praktycznych, pełnią także rolę ozdoby. Z tego względu, warto zadbać o regularne czyszczenie wykładzin, a w razie potrzeby także pranie. Różnego rodzaju zabrudzenia, plamy po kawie, herbacie czy jedzeniu mogą nie tylko wpływać na samopoczucie domowników i gości, ale też w przypadku firm – na wizerunek. 

Jako firma sprzątająca RIO Cleaning doskonale znamy te problemy i potrafimy skutecznie je rozwiązać poprzez profesjonalne pranie wykładziny. W trosce o estetyczny wygląd i funkcjonalność Państwa przestrzeni domowych i biurowych oferujemy kompleksowe czyszczenie wykładzin i pranie wykładzin. Zakres naszych usług obejmuje również pranie mebli

Dlaczego pranie wykładziny warto zlecić właśnie nam? 

Jesteśmy firmą, która z powodzeniem działa w branży już od kilku lat. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednie umiejętności i kwalifikacje pozwalają nam świadczyć usługi z zakresu czyszczenia wykładzin i prania wykładzin na najwyższym poziomie. Posiadamy profesjonalny personel dysponujący stale poszerzaną wiedzą i bogatym zapleczem sprzętowym. Nasz zespół tworzą prawdziwi fachowcy, którzy z należytą starannością, rzetelnością i zaangażowaniem podchodzą do powierzonych prac.

Niezależnie od metrażu każdą wykładzinę najpierw dokładnie odkurzamy, by skutecznie pozbyć się wszelkich drobnych zanieczyszczeń, takich jak piasek czy włosy. Następnie, w zależności od zlecenia wykonujemy właściwe czyszczenie wykładziny lub też pranie wykładziny. Wszelkie preparaty i techniki dobieramy tu do rodzaju tkaniny i materiałów. Podczas pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych środków i metod. 

Czyszczenie i pranie wykładzin – Warszawa i okolice

czyszczenie wykładzinyJeśli szukają Państwo doświadczonej i zaufanej firmy sprzątającej zajmującej się praniem wykładzin – RIO Cleaning będzie doskonałym wyborem. Gwarantujemy Państwu indywidualne podejście na każdym z etapów współpracy, pełne bezpieczeństwo, ubezpieczenie, a także sprawne działanie i terminowość.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Pranie wykładzin wykonujemy na terenie całego miasta Warszawa i pobliskich okolic.

W razie pytań, niejasności czy chęci umówienia spotkania prosimy o kontakt z naszym zespołem lub zamówienie kontaktu poprzez dostępny na stronie formularz. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji i ustalimy dogodny termin współpracy.

Kontakt

RIO Cleaning services Sp. z o.o.

typing
Poznaj nas!Odbierz 10% zniżki na pierwsze sprzątanie. Kod jest ważny tylko przy zamówieniu online.
Poprzez kliknięcie Pobierz Kod, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę RIO CLEANING SERVICES sp.z o.o. z siedzibą przy ul.Lindleya 16, 02-013 Warszawa, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych.