Zamów sprzątanie we Wrocławiu

 • 5 lat doświadczenia

  Ponad 80 tys. wykonanych zleceń

 • Wykwalifikowani pracownicy

  Wieloetapowy proces rekrutacji i szkoleń

 • Zniżki

  Dla stałych klientów do 20%

 • Ubezpieczenie OC

  Pokrywamy koszty w przypadku uszkodzeń

 • Profesjonalna obsługa

  Indywidualne podejście do każdego sprzątania

 • Gwarancja jakości

  Poprawa sprzątania na nasz koszt

Jak sprzątamy
pokój_przedPokój_po
korytarz_przedkorytarz_po
salon_przedsalon_po
łazienka_przedłazienka_po

W całym mieszkaniu:

Kuchnia:

Pokoje i sypialnia:

Łazienka:

Usługi dodatkowe:

Czego nie robimy podczas standardowego sprzątania:

Opinie
Często zadawane pytania

Spokojnie można zostawić osobę sprzątającą samą w mieszkaniu oprócz tego można dodać dodatkową  usługę i osoba odbierze, a po sprzątaniu zwróci kluczy z powrotem do Państwa.

Aby Twoi znajomi nie mieli problemu z wyborem firmy sprzątającej, zaproś ich do wypróbowania RIO Cleaning. Po pierwszym zamówieniu dostaniesz swój unikalny kod, po podaniu którego koszt pierwszego sprzątania zostanie obniżony o 30zł dla każdego z twoich przyjaciół . A kiedy ich domy będą czyste, otrzymasz 30zł na twoje następne sprzątanie.

Tak. Wszyscy nasi sprzątacze przechodzą przez wieloetapowy proces rekrutacyjny, który obejmuje szkolenie, osobiste rozmowy rekrutacyjne, testowanie. Nasze usługi są również ubezpieczone. Oznacza to, że możesz nam zaufać, a Twój lokal jest w bezpiecznych rękach.

Stawka za godzinę sprzątania wynosi 40 zł/h brutto dla sprzątania cyklicznego oraz 45 zł/h brutto dla sprzątania jednorazowego. Nie pobieramy opłat za dodatkowe usługi(prasowanie, mycie okien). Jedyne opłaty dodatkowe mogą być za nasze środki czystości i sprzęt.

Składając zamówienie możesz również wybrać usługę sprzątania wraz ze środkami czystości. Wtedy sprzątacz przyjdzie do Ciebie z zestawem własnych środków czystości, z których będzie korzystać podczas sprzątania, a po zakończonej usłudze zabierze je ze sobą. Opłata 15zł.

Trzeba przygotować:
– mop i wiadro
– odkurzacz
– plastikową miskę
– zmiotkę i szufelkę
– żelazko i deskę do prasowania (w przypadku usługi prasowania).

Jeżeli planujesz korzystać z własnych środków czystości, powinny się u Ciebie znaleźć:

– uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni (meble, kurz)
– środek do mocniejszych zabrudzeń
– płyn do czyszczenia szyb/szkła
– płyn dezynfekujący do toalet
– płyn do czyszczenia podłogi
– gąbka/szczotka do szorowania
– ścierka z mikrofibry (do kurzu)
– rękawice gumowe
– ręczniki papierowe.

RIO Cleaning – profesjonalna firma sprzątająca

sprzątanie mieszkań prywatnieJesteśmy firmą sprzątającą, która z powodzeniem działa w branży już kilka lat. Nasz zespół tworzy wykwalifikowany personel, który przeszedł przez wieloetapowy proces rekrutacji i odpowiednie szkolenia. Posiadamy bezcenne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a co za tym idzie – świadczymy usługi porządkowe na najwyższym poziomie. 

Jak na profesjonalną firmę sprzątającą przystało, gwarantujemy indywidualne i fachowe podejście na każdym z etapów współpracy, pełne bezpieczeństwo, ubezpieczenie usług, a co najważniejsze – terminowość realizowania powierzonych nam zadań. Zajmujemy się między innymi generalnym i cyklicznym sprzątaniem biur, klatek schodowych, myciem maszynowym oraz praniem mebli i tapicerek. Jesteśmy również firmą sprzątającą mieszkania, której zaufało obszerne grono Klientów. I nie zawiodło się. 

Jak wygląda praca naszej firmy sprzątającej mieszkania?

W trosce o estetyczny wygląd mieszkań i domów oraz komfort i dobre samopoczucie ich domowników oddajemy do dyspozycji kompleksowy zakres usług. Nasza firma sprzątająca mieszkania zajmuje się różnorodnymi czynnościami porządkowymi, w tym między innymi odkurzaniem, myciem podłóg oraz czyszczeniem powierzchni i sprzętów. Dodatkowo możemy zająć się również prasowaniem lub myciem okien

Nie boimy się wyzwań, z chęcią podejmujemy się sprzątania nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Dlatego też, zakres specjalizacji naszej firmy sprzątającej to także sprzątanie mieszkań po remoncie. Doprowadzamy do ładu wnętrza po pracach remontowo-budowlanych. Z powodzeniem radzimy sobie z najgorszym nieporządkiem, kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami.

Firma sprzątająca Wrocław

Zależy Ci na najwyższej jakości porządku w przestrzeni biurowej? W ferworze codziennych obowiązków brakuje Ci czasu na sprzątanie? Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej mieszkania? Z nami nie musisz przejmować się nieporządkiem! 

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Nasza firma sprzątająca wyręczy Cię w najbardziej męczących i czasochłonnych czynnościach i sprawi, że Twoje mieszkanie, biuro czy inna przestrzeń będą czyste i lśniące. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne usługi porządkowe na terenie miasta Wrocław. 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą ofertą. W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

RIO Cleaning services Sp. z o.o.

typing
Poznaj nas!Odbierz 10% zniżki na pierwsze sprzątanie. Kod jest ważny tylko przy zamówieniu online.
Poprzez kliknięcie Pobierz Kod, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę RIO CLEANING SERVICES sp.z o.o. z siedzibą przy ul.Lindleya 16, 02-013 Warszawa, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych.