Kompleksowe pranie mebli w Warszawie

Zamów pranie mebli w Warszawie

Cennik.
Sofy
Kanapy
od 120zł
Narożnik
Narożnik
od 150zł
Fotel
Fotel
od 60zł
Materac
Materac
od 90zł
Dywan
Dywan
od 8zł/m2
Wykładzina
Wykładzina biurowa
od 5zł/m2
Nasza praca "przed" i "po"
O co najczęściej pytają nasi Klienci?

Sprawdź, o co najczęściej pytają nasi Klienci:

01

Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej i wykładziny dywanowej. Od czego zależy cena takiej usługi?

+
Cena usługi zależy od rodzaju tapicerki, powierzchni, a także stanu czyszczonej powierzchni.
02

Gdzie wykonywana jest usługa czyszczenia tapicerki?

+
Wszelkie usługi wykonywane są w miejscu świadczenia usług, u Klienta.
03

Jak wygląda pranie mebli? Na czym polega?

+
Jeśli zachodzi taka potrzeba, wpierw odkurzamy powierzchnię tapicerki, dokonując wstępnego zwilżenia, odplamiania, bądź neutralizacji zapachów. Następnie jest natryskiwana wodą pod ciśnieniem, co pozwala na dokładne wypłukanie zanieczyszczeń.
04

Czy wszystkie plamy można usunąć?

+
Nasze działania pozwalają na usunięcie większości plam, jednak w przypadku bardzo ciężkich zabrudzeń nie udaje się usunąć wszystkich.
05

Czy meble tapicerowane i wykładziny będą suche po zakończeniu prania?

+
Wszystkie przedmioty, które zostały poddane praniu, będą lekko wilgotne. W czasie prania, woda i zanieczyszczenia są odsysane tak starannie, jak tylko jest to możliwe. Środki chemiczne, z których korzystamy, działają jeszcze 4-6 godzin po zakończeniu czyszczenia, likwidując resztę bakterii i drobnoustrojów. Dlatego też nie poleca się suszenia mebli po zakończeniu prania.
Profesjonalne pranie mebli i tapicerki - RIO Cleaning Services.
Codzienne użytkowanie mebli tapicerowanych wpływa na ich zużycie i pojawianie się plam i zabrudzeń. Często nie jesteśmy w stanie samodzielnie wyczyścić takich zaburzeń, a domowe środki niejednokrotnie okazują się niewystarczające. Pranie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną pozwala na uzyskanie zadowalających efektów. Domowe sposoby pozwalają na oczyszczenie jedynie warstwy wierzchniej mebla, jednocześnie wcierając brud do wewnątrz tapicerki. Meble utrzymane w czystości, niewątpliwie wpływają na poprawienie komfortu i wygody we wnętrzu.

pranie kanapy

pranie foteli
Czyszczenie tapicerki meblowej w RIO Cleaning Services?

Kadra sprzątająca w RIO Cleaning Services oferuje profesjonalne pranie tapicerki meblowej. Usługę prania tapicerki meblowej nasi specjaliści realizują za pomocą metody ekstrakcji z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów i specjalistycznego sprzętu. Czyszczenie tapicerki meblowej to niezwykle skuteczna metoda prania, które jest w stanie zapewnić niezwykle głębokie czyszczenie mebli, zapobiegając wbijaniu się brudu w głąb tkaniny.

Jak odbywa się pranie tapicerki meblowej?

Pranie ekstrakcyjne rozpoczyna się zazwyczaj od dokładnego odkurzenia mebla. Następnie zostaje naniesiony roztwór wody i odpowiedniego środka czyszczącego. Kolejnym krokiem jest odessanie całości z niezwykle dużą siłą. Dynamiczna turbina piorącego urządzenia sprawia, że zarówno zanieczyszczenia, jak i wodą zostają odessane do wnętrza zbiornika.

 

Nasza usługa skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale również firm i instytucji. 

 

Zapraszamy do współpracy!

Zajmujemy się również praniem wykładzin – sprawdź co obejmuje usługa!
czytaj więcej ➞

pranie wykładziny biurowej

usuwanie plam z wykładziny