Zamów pranie mebli w Warszawie

Cennik
Często zadawane pytania

Od wielkości powierzchni do prania. Usuwanie zapachów oraz odplamianie jest zawarte w cenie. W zależności od stanu mebli/wykładzin cena może nieznacznie ulec zmianie.

Wszystkie usługi wykonujemy u Klienta na miejscu.

Pranie mebli wykonujemy  następująco: 1. Jeśli jest potrzeba, tapicerka jest najpierw odkurzana. 2. Dokonujemy wstępnego oprysku + ewentualnie wykonujemy odplamianie/neutralizowanie odorów. 3. Mebel jest prany – woda jest natryskiwana pod ciśnieniem, dzięki czemu wypłukujemy brud z tkaniny i gąbki, po czym woda razem z brudem jest odsysana do odkurzacza.

Nie. Usuwamy z powodzeniem wiele rodzajów plam, ale niestety zdarzają się zabrudzenia, których nie da się zlikwidować w 100%. 

Nie. Będą wilgotne. Woda podczas wykonywania usługi jest odsysana, na ile to możliwe. Nie suszymy przedmiotów po praniu. Jest to niewskazane, ze względu na fakt, iż nasza chemia pracuje jeszcze 4-6h po zakończeniu usługi, zwalczając pozostałości drobnoustrojów, których nie udało się wypłukać podczas prania

RIO Cleaning – profesjonalne pranie mebli i tapicerki

pranie mebli tapicerki warszawa centrum
Meble, dywany to ważne elementy pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, oprócz praktycznej funkcji, pełnią również rolę ozdoby. Regularne czyszczenie i pranie mebli znacznie wpływa na ich walory wizualne, naturalne kolory, a także przedłuża ich żywotność.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też w trosce o estetyczny wygląd i funkcjonalność domów, mieszkań i biur naszych Klientów oferujemy kompleksowe pranie mebli, w tym także pranie tapicerki meblowej. Zakres naszych usług obejmuje między innymi pranie sof, kanap, narożników, foteli, materacy, łóżek, dywanów i wykładzin biurowych.

Pranie mebli – dlaczego warto skorzystać z usług RIO Cleaning?

Jesteśmy doświadczoną firmą, działającą z powodzeniem w branży już kilka lat. Posiadamy profesjonalny personel, odpowiednią wiedzę i niezbędne umiejętności oraz bogate zaplecze sprzętowe, które wykorzystujemy każdego dnia podczas prania mebli i nie tylko. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy z należytą starannością, zaangażowaniem i rzetelnością podchodzą do powierzonych zleceń.

Wszelkie techniki prania mebli dopasowane są w pełni do ich konstrukcji, tkanin i materiałów. Podczas prania tapicerki meblowej korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod i środków, dlatego też możemy poszczycić się świadczeniem usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy indywidualne podejście na każdym z etapów współpracy, pełne bezpieczeństwo, ubezpieczenie, sprawne działanie i terminowość w realizowaniu zleconych zadań.

Pranie mebli, pranie tapicerki – Warszawa Centrum i okolice

Szukasz sprawdzonej, zaufanej firmy sprzątającej, która zajmie się praniem Twoich mebli? Potrzebujesz skorzystać z usług  profesjonalnego prania tapicerki meblowej? Dołącz do obszernego grona naszych zadowolonych Klientów już dziś i ciesz się nieskazitelnym wyglądem swoich mebli. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą prania tapicerki meblowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje. Siedziba naszej firmy sprzątającej zlokalizowana jest w centrum stolicy, jednak do skorzystania z usług prania mebli zapraszamy mieszkańców i firmy z całego obszaru miasta Warszawa i pobliskich miejscowości.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci umówienia spotkania prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem lub zamówienie kontaktu poprzez dostępny na stronie formularz. Z chęcią pomożemy, udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy dogodny termin współpracy. Zapraszamy również do skorzystania z usług prania wykładzin!

Kontakt

RIO Cleaning services Sp. z o.o.

typing
Poznaj nas!Odbierz 10% zniżki na pierwsze sprzątanie. Kod jest ważny tylko przy zamówieniu online.
Poprzez kliknięcie Pobierz Kod, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę RIO CLEANING SERVICES sp.z o.o. z siedzibą przy ul.Lindleya 16, 02-013 Warszawa, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych.