Sprzątanie klatek schodowych

RIO Cleaning – kompleksowe sprzątanie klatek

sprzątanie klatek schodowych warszawaKlatka schodowa to specyficzna przestrzeń, która jest wizytówką każdego budynku mieszkalnego. Ze względu na intensywność i sposób użytkowania, niełatwo utrzymać ją w czystości i świeżości. Tutaj z pomocą przychodzi nasza firma sprzątająca

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątania klatek. Kompleksowe sprzątanie klatek w RIO Cleaning obejmuje między innymi zamiatanie posadzek, mycie podłóg, czyszczenie wind czy usuwanie zbędnych ulotek i ogłoszeń. Zainteresowane wspólnoty mieszkaniowe skorzystać mogą z jednorazowego, generalnego sprzątania klatki po budowie czy remoncie, cyklicznych wizyt lub utrzymywania czystości na co dzień. 

Sprzątanie klatek – dlaczego warto skorzystać z usług RIO Cleaning?

Jesteśmy doświadczoną firmą sprzątającą, która z powodzeniem działa w branży już kilka lat. Przez ten czas zaufało nam szerokie grono Klientów i nie zawiodło się. Nasz zespół to wykwalifikowany, przeszkolony personel, który posiada odpowiednie wiedzę i umiejętności, by w efekcie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Tak też jest w przypadku usług z zakresu sprzątania klatek. Plan prac porządkowych układany jest indywidualnie w oparciu o analizę potrzeb Klienta i specyfikację obiektu. W kwestii sprzątania klatek w pełni dopasowujemy się do wszelkich oczekiwań i wymagań. 

Podczas sprzątania klatek korzystamy jedynie ze sprawdzonych metod i technik oraz najwyższej jakości sprzętu i środków czyszczących. Gwarantujemy indywidualne podejście na każdym etapie współpracy, pełną rzetelność, staranność, bezpieczeństwo, ubezpieczenie usług, a co najważniejsze – sprawne działanie i terminowość w realizowaniu powierzonych zadań. 

Sprzątanie klatek Warszawa i okolice

Serdecznie zapraszamy do współpracy zainteresowanych właścicieli budynków mieszkalnych, wspólnoty mieszkaniowe i osiedla z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą sprzątania klatek. 

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji.

Kontakt

RIO Cleaning services Sp. z o.o.

typing
Poznaj nas!Odbierz 10% zniżki na pierwsze sprzątanie. Kod jest ważny tylko przy zamówieniu online.
Poprzez kliknięcie Pobierz Kod, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę RIO CLEANING SERVICES sp.z o.o. z siedzibą przy ul.Lindleya 16, 02-013 Warszawa, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych.