Sprzątanie mieszkania lub domu po remoncie w Warszawie

Co zawiera sprzątanie?

Sprzątanie mieszkań po zakończeniu prac remontowych to wyzwanie, które wymaga od domowników sporego zaangażowania, czasu i wysiłku. Mimo że cieszymy się z odnowionych wnętrz, to jednak wszechobecny pył, kurz i brud, a także resztki niewykorzystanych materiałów budowlanych spędzają nam sen z powiek. Zakończenie etapu prac remontowych to dopiero połowa sukcesu. Aby w pełni cieszyć się nowym wnętrzem, konieczne jest przeprowadzenie gruntownego sprzątania. Niejednokrotnie sama myśl o sprzątaniu po remoncie powoduje zniechęcenie.

Sprzątanie po remoncie Warszawa.

Jeśli nie chcesz sprzątać po remoncie samodzielnie, to odpowiedni czas, aby skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. W celu pozbycia się poremontowych plam i zabrudzeń zwykłe detergenty mogą okazać się niewystarczające. Kadra profesjonalistów z RIO Cleaning Services przy pomocy odpowiednich produktów przeznaczonych do usuwania trudnych zabrudzeń upora się z uporczywym brudem. Wszystko to przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu.


sprzątanie po remoncie

sprzątanie generalne

pranie wykładzin
Dlaczego RIO Cleaning Services?

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy sprzątającej, zyskujesz pewność, że kadra posiada niezbędne szkolenie i kwalifikacje, dzięki czemu prace porządkowe przebiegają w sposób staranny i dokładny. Sprzęt, z którego korzystamy, posiada niezbędne certyfikaty, dzięki czemu czyszczone powierzchnie nie zostaną uszkodzone. Doświadczenie naszej kadry pozwala na dobór optymalnych środków do czyszczenia. Nasze usługi są ubezpieczone. Współpraca z naszą firmą to doskonały wybór w momencie, gdy chcesz uporać się ze sprzątaniem po remoncie. Pozostawiamy Twoje mieszkanie nieskazitelnie czyste, odświeżone, a Ty możesz cieszyć się odnowionymi wnętrzami.

Sprzątanie mieszkań po remoncie - co obejmuje?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i złożenia zamówienia za pomocą platformy online!